26703715 مشاوره آموزشی رایگان

26703715 مشاوره آموزشی رایگان

دوره آمادگی آزمون آیلتس IELTS

دوره آمادگی آزمون آیلتس IELTS

دوره های آماده سازی IELTS موسسه زبان اول به شما کمک میکند تا مهارت های زبانی خود را ارتقا داده و همچنین اعتماد به نفس مورد نیاز برای شرکت در آزمون IELTS را به دست آورید. شما مهارت های Reading ، Writing، Speaking و Listening لازم را که برای کمک به آماده سازی برای شرکت در هر یک از چهار بخش ذکر شده در آزمون ارتقا خواهید داد. در دوره های آموزشی IELTS زبان اول شما آزمون های آماده سازی و نکات کلیدی مفید و مهمی را از اساتید خود دریافت خواهید کرد.

مشخصات دوره فوق فشرده آیلتس IELTS

نوع دوره : فوق فشرده
طول دوره : 2 ترم (آیلتس + تکنیک)
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 32 جلسه (108 ساعت آموزشی)
مدت زمان هر جلسه: 180 دقیقه (3 ساعت)
دوره ها و امکانات مرتبط: دوره Pre-IELTS و آزمون Mock
تاریخ شروع دوره: باتوجه به تقاضای زیاد هر ماه در چند نوبت برگزار می شود.

مشخصات دوره فشرده آیلتس IELTS

نوع دوره : فشرده
طول دوره : 3 ترم آیلتس + 1 ترم تکنیک
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه (54 ساعت آموزشی)
مدت زمان هر جلسه: 180 دقیقه (3 ساعت)
دوره ها و امکانات مرتبط: دوره Pre-IELTS و آزمون Mock
تاریخ شروع دوره: باتوجه به تقاضای زیاد هر ماه در چند نوبت برگزار می شود.

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

سطوح آموزشی دوره آیلتس IELTS

IELTS ، رایج ترین آزمون تست زبان انگلیسی برای مهاجرت، ادامه تحصیل، کار و غیره در سطح بین المللی می باشد. داوطلبین شرکت در آزمون آیلتس برای هر کدام از اهداف بالا نیاز به نمره آیلتس IELTS مشخص می باشند.
موسسه زبان اول دوره های آیلتس خود را در دو سطح Pre Advance (برای سطح زبانی B2 – نمره آیلتس بین 5/5 تا 6/5 ) و Advance (برای سطح زبانی C1 – نمره آیلتس 6/5 تا 7/5) برگزار می کند. زبان آموزان می توانند با کلاس های گزینشی مهارت های IELTS، به صورت موازی در آن ها هم شرکت کنند. این کلاس های گزینشی بر روی مهارت های writing و speaking به صورت جداگانه تمرکز می کند.

دوره پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS

دوره پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS

این کلاس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند.

معرفی پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS
سطوح آموزشی دوره آیلتس IELTS

روش ارزیابی روند رشد زبان آموزان دوره

روند رشد شما برای ما از اهمیت بالایی بر خوردار است، و ما بر روی این مسئله توجه بسیاری داریم. بنابراین، قبل از شروع دوره، شما آزمونی را تحت عنوان "آزمون ماک" برای بررسی وضعیت خود در Witting, Listening و Reading انجام میدهید. سپس برای تست Speaking به صورت حضوری با supervisor که از نتایج آزمون ماک شما آگاه هست، مصاحبه خواهید کرد . در انتها پس از بررسی چهار مهارت اصلی مورد نیاز قید شده، شما متناسب با سطح زبانی خود در یکی کلاس های آماده سازی IELTS قرار داده می شوید.
در طول دوره IELTS، شما به صورت هفتگی آزمون آزمایشی IELTS را انجام خواهید داد تا روند رشد شما توسط استاد و یا اساتید مربوطه بررسی شود. این آزمون ها به شما اطمینان خواهند داد که قابلیت یادگیری تمام مواد آموزشی کلاسی را داشته اید و میتوانید به سطح و نمره دلخواهتان برسید.

آزمون آزمایشی آیلتس - ماک Mock

آزمون آزمایشی آیلتس - ماک Mock

افراد در زمان امتحان بیشتر از زمان معمولی مطالعه یاد میگیرند. از این رو برای آمادگی بیشتر در آزمون آیلتس ما امتحانی همانند امتحان اصلی در شرایط یکسان با سوالات استاندارد طراحی کرده ایم تا داوطلبان بتوانند آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اصلی محک بزنند.

معرفی آزمون آزمایشی آیلتس - ماک Mock

روش تدریس:

دوره های ما در کلاس هایی با حداکثر 12 زبان اموز برگزار می شوند، بنابراین شما می توانید از دانش یک به یک اعضای دیگر بهره مند شده و در کنار آن چهار مهارت reading, listening, speaking و writing خود را بر اساس سیلابس طراحی شده توسط تیم آموزشی آموزشگاه ارتقا دهید.
همچنین برای بررسی وضعیت زبانی شما در کنار آزمون های هفتگی، مصاحبه ای برای ارزیابی دقیق روند speaking شما توسط supervisor با شما انجام می شود. این بخش شما را در زمینه ارتباطی آزمایش کرده و رقابت سخت تری را برای رسیدن به حد مطلوب رقم خواهد زد.

چه به دست خواهید آورد؟

- خواندن و تحلیل مواد آموزشی آکادمیک و در نتیجه ارتقا مهارت reading.
- مهارت های listening مورد نیاز برای آزمون.
- مهارت هایی که برای پاسخ به سوالات reading و listening نیاز است.
- گرامر و لغات صحیح برای writing اکادمیک.
- آگاهی از اشتباهات رایج IELTS و جلوگیری از آنان.
- دستیابی به نمره 6 تا 9 با توجه به امتیاز مورد نیاز شما.
- یادگیری عبارات مفید و استراتژی های ارتباطی برای سرعت بخشیدن به speaking.
- دسترسی به مواد آموزشی بصورت آنلاین برای تمرینات خارج از کلاس.
- اطلاع از مهارت های مورد نیاز در هر بخش از آزمون IELTS
- ارتقا سریع مهارت های Reading, Speaking, Writing و Listening
- اطلاع از نقاط قوت و ضعف خود در بخش هایی که نیاز به تمرکز بیشتری دارند.
- ارتقا سطح زبانی و اعتماد به نفس برای استفاده از دانش زبانی خود.
- یادگیری تکنیک های موثر در آزمون .

روش ارزیابی روند رشد زبان آموزان دوره

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس (IELTS) یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده‌است و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing,Reading,Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند.

لیسنینگ، شنیداری

لیسنینگ، شنیداری: شما به چهار نوار ضبط شده توسط افراد بومی انگلیسی‌ گوش خواهید داد. سپس به سوالات مرتبط با آنها جواب می‌دهید. سوالات از ۴ بخش مختلف زیر تشکیل شده اند: بخش اول: مکالمه بین دو نفر در زمینه مسائل روزمره و اجتماعی. بخش دوم: یک مونولوگ در زمینه مسائل اجتماعی روزمره، به طور مثال در مورد امکانات محلی و رفاهی. بخش سوم: یک مکالمه بین افراد معمولان تا ۴ نفر در زمینه آموزشی یا تمرینی. به طور مثال، یک معلم دانشگاه و یک دانشجو در مورد یک وظیفه بحث میکنند. بخش چهارم: یک مونولوگ در یک موضوع علمی‌. به عنوان مثل: یک سخنرانی‌ در دانشگاه.

اسپیکینگ، صحبت کردن

اسپیکینگ، صحبت کردن: این بخش طرز استفاده شما از زبان انگلیسی برای صحبت کردن را آزمایش می‌کند. همچنین تمام مکالمات ضبط و ثبت میگردد. این بخش شامل سه قسمت است. بخش اول: ممتحن از شما سوالات عمومی‌ در مورد خودتان و طیف وسیعی از موضوعات آشنا مانند خانه، خانواده، کار، و تحصیلات خواهد پرسید. بخش دوم: به شما یک کارت داده میشود که از شما می‌خواهد تا درباره یک موضوع خاص صحبت کرده و به سوالات مرتبط پاسخ دهید. قبل از صحبت کردن برای دو دقیقه, به شما یک دقیقه زمان داده میشود تا آماده شوید. سپس ممتحن از شما یک یا دو سوال مرتبط به موضوع میپرسد. بخش سوم: از شما سوالات بیشتری در مورد موضوع مطرح شده در بخش دوم پرسیده میشود. این برای شما فرصتی است تا درباره ایده‌های کلی و مسائل انتزاعی صحبت کنید. این بخش عموما بین ۴ تا ۵ دقیقه زمان میبرد.


ریدینگ، خواندن

ریدینگ، خواندن : بخش خواندن از ۴۰ سوال تشکیل شده است، که برای طیف گسترده‌ای در مهارت خواندن طراحی شده است. اینها برای خواندن نکات مهم، ایده‌های اصلی‌، خواندن جزئیات، شناخت نظرات، نگرش و هدف نویسندگان است. بخش خواندن در آزمون عمومی‌ و علمی‌ متفاوت می‌باشد.

آزمون علمی : شامل ۳ متن طولانی‌ با موضوعات توصیفی، واقعی و تحلیلی می‌باشد. عموما موضوعات از کتاب‌ها، مجلات و روزنامه ها برداشته شده و برای مخاطب غیر تخصصی انتخاب شده اند و برای افرادی که قصد تحصیل در دوره‌های دانشگاهی دارند مناسب است.

آزمون عمومی :شامل عبارت از کتاب ها، مجلات، روزنامه ها، اطلاعیه ها، تبلیغات، کتابچه های راهنمای شرکت‌ها و دستور العمل هاست. اینها معمولان مواردی هستند که شما روزانه در محیط انگلیسی‌ صحبت و استفاده می‌کنید.

Writing,Reading,Listening و Speaking
رایتینگ، نوشتن

رایتینگ، نوشتن:در امتحان‌های عمومی‌ و علمی‌ متفاوت است.

امتحان علمی‌:در این بخش موضوعات مورد علاقه‌ عموم و مناسب برای آزمون ورودی دانشجویان در کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و یا ثبت نامه علمی است. دو متن با شکل‌های متفاوت در این بخش باید نوشته شود. متن اول: شما با یک نمودار، جدول یا تصویر نمایش داده شده مواجه هستید. سپس از شما خواسته میشود تا در مورد اطلاعات داده شده توضیح و توصیف خلاصه ای به عمل آورید. شما باید قادر به استفاده از کلمات مربوط و خلاصه کردن اطلاعت باشید تا در نهایت توضیح در مورد یک آمار، رویداد یا کاری را انجام دهید.

متن دوم: از شما خواسته خواهد شد که در پاسخ به یک دیدگاه، بحث یا مشکل یک مقاله بنویسید. پاسخ به هر دو بخش باید در قالب رسمی‌ باشد. امتحان عمومی‌: در شیوه نوشتن عمومی‌ موضوعات مرتبط به منافع عمومی‌ هستند که در متن باید نوشته شوند. این بخش مانند بخش علمی‌ شامل دو قسمت است.

متن اول:از شما درخواست میشود تا یک نامه در جهت دریافت اطلاعاتی از یک شخص یا شرکتی بنویسید. یا از شما خواسته میشود تا وضعیتی را توضیح دهید. این نامه میتواند شخصی‌، نیمه رسمی‌ یا کاملا رسمی‌ درخواست شود. متن دوم: در این بخش از شما درخواست میشود تا یک مقاله در پاسخ به یک دیدگاه، بحث یا مشکل بنویسید. موضوع این مقاله میتواند نسبتا به سبک شخصی‌ باشد.

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

مراحل گرفتن آیلتس

مراحل گرفتن آیلتس

برای بسیاری مدت زمان مورد نیاز برای گرفتن مدرک آیلتس مورد سوال است. میبایستی قبل از هر چیزی بدانید که نمره مورد نظر شما بسیار تعیین کننده است. آزمون آیلتس دارای سطح بندی 1 (کمترین) تا 9 (بالاترین) می باشد.
برای گرفتن مدرک آیلتس ابتدا می بایست دارای سطح زبانی خوبی باشید، بنابراین مراحل فوق را توصیه میکنیم:
1.گذراندن دوره های Pre-IELTS یا همان تقویت زمان عمومی
2.گذراندن کلاس های آمادگی آیلتس (تقویت هر 4 مهارت اصلی زبان + مهارت های تکمیلی گرامر و لغت)
3.شرکت در دوره های آموزش تکنیک های آیلتس (در صورت تمایل)
4.شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس / mock (در صورت تمایل)
5.ثبت نام در آزمون آیلتس
6.شرکت در آزمون آیلتس
7.اخذ مدرک IELTS
شما عزیزان برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس می بایست در ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید. آزمون تعیین سطح تعیین کننده تعداد ترم و زمان مورد نیاز شما برای آزمون میباشد.
از مهم ترین مراحل گرفتن مدرک آیلتس نیز شرکت کردن در چندین مرحله آزمون آزمایشی میباشد. این آزمون ها شرایط اصلی آزمون را برای شما راحت تر می سازند.

بهترین مرکز آموزش آیلتس

موسسه زبان اول به سبب گردآوری تیم آموزشی بسیار توانمند با دانش روز جهانی در امر آموزش زبان انگلیسی (عضو رسمی کانون اساتید British Council) که از بین اساتید متخصص داخلی و خارجی گردهم آمده اند، مرکز آموزش آیلتس موسسه زبان اول را تبدیل به یکی از بهترین مراکز آموزش آیلتس کرده است.
گروه آموزشی زبان اول همواره با شرکت در همایش ها و سمینارهای معتبر آموزشی خارجی جدیدترین متدهای آموزشی و راهکارهای موفقیت در آزمون آیلتس را فرا گرفته و همواره در دوره های آموزشی خود به زبان آموزان ارائه می دهد.
استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه زبان اول به این مفهوم است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس قابل دستیابی است. این استاداردها از سوی British Council که خود یکی از برگزار کننده های آیلتس در دنیا است مشخص شده است و ما آنها را با دقت و وسواس زیاد بمنظور بهره مندی زبان آموزان از حداکثر کیفیت اجرا می شود.
دوره آمادگی آیلتس در آموزشگاه زبان اول به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس را کسب کنید و به مهارت های زیر دست پیدا کنید:
تکنیک های مورد نیاز برای عملکرد بهتر در مهارت reading آیلتس
مهارت های لازم برای قسمت writing آیلتس
مهارت های لازم در آزمون listening آیلتس
کسب بهترین عملکرد در بخش Speaking آیلتس

خود را در اولویت قرار دهید

جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.