09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

کلاس های پنجشنبه و جمعه های انگلیسی

پنجشنبه و جمعه های انگلیسی

این کلاس ها با توجه به نیاز افراد پر مشغله اعم از مدیران و افرادی که در طول هفته فرصت شرکت در کلاس را ندارند طراحی، پشتیبانی و اجرا می شود. این کلاس ها بصورت یک روز در هفته (پنجشنبه ها یا جمعه ها) و دو روز در هفته (پنجشنبه و جمعه ها) برگزار می شود.

موسسه آموزشی زبان اول تنها مرکز آموزشی در ایران می باشد که می تواند با استفاده از سیستم آموزش ترکیبی خود (آموزش حضوری و پشتیبانی آموزشی آنلاین) خلاء عدم حضور زبان آموز در محیط آموزشی را در طول هفته پر کند. در این سیستم زبان آموزان علاوه بر اینکه محتوای آموزشی را در کلاس های حضوری فرا میگیرند، بعد از هر جلسه می توانند به محتوای تکمیلی و پیشرفته (ویدئو، فایل های پاوریویت، پادکست و...) آن جلسه بصورت آنلاین دسترسی داشته باشند تا در هر زمان و هر مکان که تمایل داشتند به مطالعه و مرور مطالب آموزشی خود و همچنین انجام تکالیف خود بصورت آنلاین بپردازند.

روش تدریس و یادگیری ترکیبی

روش تدریس و یادگیری ترکیبی

سیستم آموزش ترکیبی با داشتن مزیت های هر دو مدل آموزش حضوری و آنلاین، یک رویکرد موثر برای افزایش اثربخشی یادگیری و سهولت دسترسی به مواد آموزشی می باشد. همچنین به دلیل ارائه فرصت های مختلف به منظور یادگیری، موجب آن می شود که در کنار افزایش جذابیت آموزش، به تفاوت های فردی فراگیران نیز بطور مناسبی توجه شود، زیرا همه افراد به یک شیوه یاد نمیگیرند و به همین دلیل استفاده از روش های مختلف برای آموزش ضروری به نظر می رسد.

در مدل یادگیری ترکیبی زبان اول، از وقت کلاس درس برای فعالیت‌هایی که به تعاملات بیشتری نیاز دارند استفاده می‌شود و غالب زمان تمرین و یادگیری به صورت مستقل و بصورت آنلاین صورت می‌پذیرد.

معرفی دوره های درحال برگذاری:

آموزش زبان انگلیسی - مکالمه انگلیسی

دوره آموزشی هدف آن است تا علاوه بر اینکه زبان آموزان به کلیه مهارتهای زبانی مسلط شوند، با تمرکز ویژه ای که بر روی مهارت گفتاری زبان آموزان صورت میگیرد، بتوانند از همان جلسات اول آموزشی (در همان سطح) شروع به مکالمه کنند تا هر چه سریعتر قدرت و توانایی های فردی لازم برای صحبت کردن را بدست بیاورند...

برای کسب اطلاعات کامل از دوره کلیک کنید
آموزش زبان انگلیسی - مکالمه انگلیسی
دوره آمادگی در آزمون آیلتس

دوره آمادگی در آزمون آیلتس

این دوره شما را آماده می کند تا آزمون آیلتس را با اطمینان و اعتماد بنفس بالا بگذرانید. دپارتمان آیلتس زبان اول تجربه ی گسترده ای در توانمند كردن دانش آموزان برای رسیدن نمره مورد نظر خود در آزمون آیلتس، بمنظور ورود به دانشگاهای انگلیسی زبان و نمره مورد نیاز برای اداره های مهاجرت دارند.

برای کسب اطلاعات کامل از دوره کلیک کنید

دوره آمادگی آزمون PTE

هدف از دوره های PTE برطرف کردن نیازهای زبان آموزان برای کسب دانش آکادمیک و یادگیری تکنیک های خاص برای قبولی در آزمون PTE Academic است .

برای کسب اطلاعات کامل از دوره کلیک کنید
دوره آمادگی آزمون PTE

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.