09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

  sibche-white-logo

زمان و مکان در دستان شما مهیا می شود !

انجام تکالیف و مرور دروس بصورت آنلاین

دسترسی به محتوای آموزشی مکمل و پیشرفته

استفاده از بانک ویدئوهای آموزشی، پادکست و پاورپوینت

و ...

دانلود مستقیم از زبان اول
راهنمای نصب روی کامپیوتر

انجام تکالیف و مرور دروس بصورت آنلاین

با استفاده از اپلیکیشن موبایل زبان اول دیگر هیچ زمانی را برای مطالعه و مرور مطالب آموزشی خود از دست نخواهید داد. همچنین می توانید از این به بعد تکالیف خود را نیز در هر جایی حتی مترو، پارک، محل کار و حتی کنار دریا در هنگام استراحت و آرامش انجام دهید.

دسترسی به محتوای آموزشی مکمل و پیشرفته

برای هر جلسه آموزش حضوری شما در موسسه علاوه بر محتوای آموزشی که در کلاس تدریس می شود، مجموعه ای از محتواهای آموزشی مکمل و پیشرفته ای آماده شده است که پس از هر جلسه دسترسی به آنها برای شما فراهم می شود.

بانک ویدئوهای آموزشی، پادکست ها و پاورپوینت ها

بانک بزرگی از محتواهای بسیار ارزشمند آموزشی بصورت ویدئو، پادکست و پاورپوینت آماده شده است که فقط در اپلیکیشن زبان اول و فقط برای زبان آموزان خود موسسه دسترس می باشد.

مشاوره آنلاین

شما با کنار گذاشتن محدودیت های زمانی و ... ، می توانید به راحتی با استفاده از سیستم مشاوره آنلاین با مشاورین و پشتیبانان آموزشی زبان اول در ارتباط باشید.

آزمون آنلاین

زبان آموزان می توانند بمنظور سنجش دانش زبانی خود در هر سطحی که قرار دارند از طریق بخش آزمون های آنلاین استاندارد و طبقه بندی شده دانش خود را مورد ارزیابی قرارداده و از نتیجه آن نیز بصورت آنلاین مطلع شوند.

کارنامه و برنامه هفتگی

می توانید به راحتی بصورت آنلاین کارنامه پایان ترم خود را از طریق اپلیکیشن زبان اول دریافت کنید. علاوه بر این شما می توانید جزئیات نمرات کلاسی خود، برنامه آموزشی هفتگی، تقویم آموزشی آموزشگاه، شروع و پایان ترم و تغییرات جلسات و غیره.... را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

نمودار های پیشرفت و افت آموزشی

اساتید زبان اول بعد از هر جلسه بر اساس فعالیت و عملکرد زبان آموزان در هر مهارت زبانی به صورت مجزا به آنها نمره می دهند تا زبان آموز بتواند با استفاده از نمودارهای پیشرفت و یا افت آموزشی خود، برنامه ریزی بهتری بمنظور بهبود فرآیند آموزشی خود داشته باشد.

مشاهده غیبت ها، تاخیرها و تکالیف

زبان آموزان می توانند در پنل خود غیبت ها و تاخیرهای خود را پیگیری کنند و همچنین اطلاع رسانی های مربوطه را در پنل خود دریافت کنند. علاوه بر اینها می توانند تکالیف هر جلسه را در پورتال مشاهده کنند.

پرداخت آنلاین شهریه و مشاهده سوابق مالی

زبان آموزان می توانند در هر مکان نسبت به پرداخت اینترنتی خود اقدام کرده و به راحتی شهریه کلاس ها را بصورت نقدی و یا اقساط پرداخت کنند. همچنین می توانند سوابق مالی خود را در پنل خود مشاهده کنند و تاریخ پرداخت های خود را داشته باشند.

اطلاع رسانی

از هنگامی که اپلیکیشن زبان اول را دانلود می کنید بنا به تنظیمات شما کلیه اطلاع رسانی ها و یادآوری های ضروری مربوط به یادگیری زبان انگلیسی بصورت سیستماتیک برای شما انجام می شود.
1. مجموعه اطلاع رسانی های آموزشی مانند اطلاع از امکان دسترسی به محتوای در دسترش شما در پس از هر جلسه و یا تکالیف و ...
2. مجموعه اطلاع رسانی های مناسبتی
3. مجموعه یادآور های سیستم مالی
و ده ها یادآوری و اطلاع رسانی دیگر...

قدردانی از معرفی افراد

در صورتیکه افرادی توسط شما به موسسه زبان اول معرفی شده و اقدام به ثبت نام نمایند به میزان 15درصد از مبلغ اولین ثبت نام آنها بصورت اتوماتیک در پنل کاربری شما ذخیره می شود و شما می توانید از آن مبلغ بمنظور ثبت نام در کلاس ها و یا خرید دیگر خدمات زبان اول استفاده نمایید.

دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید
دانلود اپلیکیشن نسخه IOS sibche-white-logo

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.