09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

office

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای شرکت ها

اگر بخواهید کلاس های زبان انگلیسی موثر، پویا و مقرون به صرفه برای کارکنان شرکت خود داشته باشید، بدون شک دوره های آموزش در شرکت زبان اول برای شما مناسب است. این دوره ها به طور حرفه ای و با سیستم پیشرفته آموزشی توسط اساتید مجرب ما ارائه میگردد. ما میتوانیم کلاس های گروهی از 6 تا 12 نفره برگزار کنیم که اثر بخشیشان اثبات شده است.

دوره های تدریس زبان در شرکت ها می‌تواند عمومی و یا بر اساس نیازهای خاص شرکت شما برگزار شود. بسیاری از شرکت‌ها نیاز های متفاوتی در جهت یادگیری زبان انگلیسی برای کارمندان خود دارند، به همین سبب موسسه زبان اول کار آمد ترین متد ممکن برای تطبیق دوره های آموزشی برای هر شرکت بر اساس حرفه و بخش فعالیت آن در نظر گرفته است. این کیفیت آموزشی از تیم محتوای حرفی ای و مدیریت کارآمد علمی نشات گرفته است.
ما به کارمندان کمک میکنیم تا احساس راحتی در این دوره ها داشته باشند تا بتوانند از زمان خود لذت ببرند، این امر توسط محتوای آموزشی استاندارد و خلاق به همراه آموزش دقیق و دلسوزانه اساتید ایجاد شده است.

هدف ما این است تا زبان آموزان خود را با تمام ابزارهای لازم برای پیشرفت در کار خود و یا در عرصه بین المللی آماده سازیم. این موضوع باعث اعتماد به نفس پرسنل در ارتباط های حضوری و یا غیر حضوری گشته و مانع از ترس و خجالت در زمان برقراری ارتباط میگردد.
دوره های زبان انگلیسی کسب و کار توانایی برگزاری در هفت روز هفته در ساعت های مختلف را دارا بوده که با توجه به نیاز شما انتخاب میگردد.

مشخصات دوره فشرده

نوع دوره : فشرده
طول دوره : 6ماهه
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 180 دقیقه
نوع برگزاری دوره: گروهی / نیمه خصوصی / خصوصی
دوره های مرتبط دوره مکالمه ، دوره های بحث آزاد

مشخصات دوره ترمیک

نوع دوره : ترمیک
طول دوره : 9ماهه
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه
نحوه برگزاری دوره: گروهی / نیمه خصوصی / خصوصی
دوره های مرتبط دوره مکالمه ، دوره های بحث آزاد

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.