09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

آموزش زبان انگلیسی - مکالمه انگلیسی

این دوره علاوه بر حضوری بصورت آنلاین نیز برگزار می شود. ( اطلاعات بیشتر )Online Courses +

آموزش زبان انگلیسی جنرال

دوره زبان جنرال از قدیمی ترین، شناخته شده ترین و کلیدی ترین دوره های آموزش زبان در آموزشگاه زبان اول است. اهمیت این دوره را می توان اینگونه بیان نمود که مخاطبینی که این دوره را پشت سر می گذرانند، 70 % مسیر رسیدن به مدرک های آزمون آیلتس، آزمون تافل و آزمون پی تی ای (PTE) را با نمره بالا طی می کنند. دوره زبان جنرال به صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده و در دو گروه سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود.

آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان اول با روش آموزش ترکیبی؛ آموزش حضوری به همراه پشتیبانی و آموزش آنلاین برگزار می شود. در این دوره آموزش زبان انگلیسی هدف آن است تا علاوه بر اینکه زبان آموزان به کلیه مهارت های گفتاری (Speaking)، شنیداری (Listening)، نگارش (Writing)، خواندن (Reading)، واژگان و لغات (Vocabulary)، دستور و گرامر زبان (Grammar) و تلفظ و لهجه (Pronunciation) مسلط شوند، با تمرکز ویژه ای که بر روی مهارت مکالمه انگلیسی زبان آموزان صورت می گیرد، بتوانند از همان جلسات اول آموزشی (در همان سطح) شروع به مکالمه کنند تا هر چه سریعتر قدرت و توانایی های فردی لازم برای صحبت کردن را بدست بیاورند.


مشخصات دوره جنرال

Most Popular
مشخصات فوق فشرده فشرده فشرده ترمیک
مدت کل دوره 9 ماه 15 ماه 22 ماه و نیم 30 ماه
تعداد ترم 4 ترم 10 ترم 10 ترم 10 ترم
طول هر ترم ترم 1و2 ( 7 هفته ) | ترم 3و4 ( 11 هفته ) 1 ماه و نیم 2 ماه و یک هفته 3 ماه
تعداد جلسات هر ترم ترم 1و2 ( 36 جلسه ) | ترم 3و4 ( 54 جلسه ) 18 جلسه 18 جلسه 36 جلسه
تعداد روز در هفته 5 روز در هفته 3 روز در هفته 2 روز در هفته 3 روز در هفته
زمان برگزاری شنبه تا چهارشنبه ( 6 تا 9 شب ) روزهای زوج صبح / بعد از ظهر یکشنبه و سه‌شنبه / پنجشنبه و جمعه روزهای زوج روزهای فرد
میزان ساعت هر جلسه 3 ساعت 3 ساعت 3 ساعت 1/5 ساعت
ساعت آموزشی کل دوره 540 ساعت 540 ساعت 540 ساعت 540 ساعت


امکانات آموزش زبان انگلیسی جنرالسیستم آموزشی ترکیبی (آموزش حضوری به همراه آموزش و پشتیبانی آنلاین) - BLelended Learning

این دوره بصورت سیستم آموزشی ترکیبی (آموزش حضوری به همراه آموزش و پشتیبانی آنلاین) در موسسه آموزشی زبان اول برگزار می شود. در این سیستم زبان آموزان علاوه بر اینکه محتوای آموزشی را در کلاس های حضوری فرا میگیرند، بعد از هر جلسه می توانند به محتوای تکمیلی و پیشرفته (ویدئو، فایل های پاوریویت، پادکست و...) آن جلسه بصورت آنلاین دسترسی داشته باشند تا در هر زمان و هر مکان که تمایل داشتند به مطالعه و مرور مطالب آموزشی خود و همچنین انجام تکالیف خود بصورت آنلاین بپردازند.
این روش با داشتن مزیت های هر دو آموزش حضوری و آنلاین، یک رویکرد موثر برای افزایش اثربخشی یادگیری، سهولت دسترسی به مواد آموزشی می باشد. همچنین به دلیل ارائه فرصت های مختلف به منظور یادگیری، موجب آن می شود که در کنار افزایش جذابیت آموزش، به تفاوت های فردی فراگیران نیز به طور مناسبی توجه شود، زیرا همه افراد به یک شیوه یاد نمیگیرند و به همین دلیل استفاده از روش های مختلف برای آموزش ضروری به نظر می رسد.

در مدل یادگیری ترکیبی زبان اول، از وقت کلاس درس برای فعالیت‌هایی که به تعاملات بیشتری نیاز دارند استفاده می‌شود و غالب زمان یادگیری به صورت مستقل و در منزل صورت می‌پذیرد.

سیستم یادگیری ترکیبی در موسسه زبان اول سه جزء اصلی دارد:

 1. . فعالیت‌های کلاس درس، توسط یک مربی آموزش دیده تسهیل می‌شود و بسیاری از تعاملات در کلاس صورت می‌پذیرد.
 2. . مواد آموزشی آنلاین که اغلب شامل فیلم، عکس، صدا، انیمیشن، پاورپوینت، کتاب‌های الکترونیک و نمونه‌سوالات است در یک بستر مناسب مانند سامانه مدیریت یادگیری و یا درس‌افزار‌ها قرار می‌گیرد.
 3. . زمان مطالعه مستقل توسط دانشجویان مدیریت می‌شود. مواد (عکس، صدا، فیلم و پاورپوینت) درسی بر اساس تجربه و سطح گیرایی دانشجویان به آنها ارائه می‌شود.

برخی از مزایای یادگیری ترکیبی برای زبان آموزان:

- توانایی مطالعه زبان آموز با سرعت خودش در هر زمان و هر مکان که تمایل به یادگیری داشته باشد.
- امکان انجام مطالعات آموزشی، مرور مطالب و انجام تکالیف بصورت آنلاین (گوشی همراه یا لب تاپ و کامپیوتر)
- سفارشی سازی محتوای آموزشی و ایجاد تجربه یادگیری منحصر بفرد برای دانش آموز
- هزینه بسیار پایین دوره ها به نسبت کیفیت آموزشی ارائه شده و اثربخشی آن (ارزانتر از روش های حضوری و گرانتر از آموزش الکترونیک)
- ارزیابی زبان آموزان توسط اساتید و ارئه نمودارهای پیشرفت و افت تحصیلی

سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای - Multimedia Classroom

تولید محتوای آموزشی دیجیتال (فیلم، عکس، صدا، انیمیشن و پاورپوینت) برای این دوره ، توسط یک تیم کارآمد و آموزش دیده تولید محتوای آموزشی که با صرف زمان و توان تیم نخبه بین المللی محقق شده است، سبب گردیده تا زبان اول توانایی مقایسه با پیشرفته ترین موسسات آموزشی در سطح دنیا را داشته باشد.
در این سیستم کلیه محتوای آموزشی دروس بر اساس چارت پیشرفت آموزشی دانشگاه کمبریدج بصورت دیجیتال ارائه می شود که این امر به دلیل ترکیب دقیق فیلم, عکس, صدا و پاورپوینت، شکل تدریس را به صورت کاملا حرفه ای و نو آورانه تبدیل کرده است و این امر در نهایت منجر به افزایش چشم گیر یادگیری زبان آموزان و رضایت آنها در تمام مقاطع آموزشی شده است.

برخی از مهم ترین دلایل استفاده از سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای به نسبت نحوه معمول و قدیمی:

 • - با ترکیب دقیق فیلم, عکس, صدا و پاورپوینت شکل تدریس به صورت کاملا حرفه ای و نو آورانه تبدیل شده است که این امر در نهایت منجر به شکل چشم گیر منجر به افزایش یادگیری زبان آموزان شده است.
 • - امکان تنوع الگو ها و قالب های ساخت محتوا از مهم ترین قابلیتهای سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای میباشد که باعث میشود تا محتوای آموزشی به صورت متنوع به دانش آموزان انتقال یافته تا از خستگی و بی حوصلگی آنها جلوگیری شود.
 • - ارائه محتوای آموزشی بصورت کاملا حرفه ای و یکپارچه با استفاده از بروزترین استانداردهای ارائه محتوای آموزشی توسط اساتید و مدرسین - آموزش یکسان با کیفیت استاندارد برای تمام زبان آموزان به سبب تهیه محتوای آموزشی بصورت یکپارچه
امکان برگزاری دوره بصورت فشرده و فوق فشرده - Intensive course

برگزاری دوره های فشرده و فوق فشرده یک کار کاملا علمی و تخصصی می باشد چراکه انتقال حجم بسیار زباد اطلاعات بطور مستمر و در طولانی مدت، بدون استفاده آموزشگاه ها از سیستم آموزشی کارشناسی شده و تخصصی منجر به افت تحصیلی زبان آموز و درنهایت قطع فرآیند یادگیری در نیمه راه بدون دستیابی زبان آموز به هدف خود می شود.
در حال حاظر موسسه زبان اول جزو معدود (انگشت شمار) مراکز آموزشی معتبر در ایران می باشد که در زمینه برگزاری دوره های فشرده واقعی بدون افت کیفیت و اتلاف وقت فعالیت درخشان دارد.
همواره سه عامل اصلی 1. سیستم آموزشی پیشرفته و منطبق با استانداردهای روز دنیا، 2. استاتید توانمند و با تجربه (اساتید مراکز معتبر بین الملل و دانشگاه های داخلی و خارجی)، 3. رضایت زبان آموزان از ارتقا علمی فراتر از انتظارشان، موجب پیشبرد اهداف آموزشی زبان اول و استقبال چشم گیر زبان آموزان در تمام سطوح بمنظور شرکت در این دوره ها مباشد.

اپلیکیشن آموزشی زبان اول (ویژه زبان آموزان) - Students’ App

این اپلیکیشن یک دستیار هوشمند برای زبان آموزان است تا از طریق آن بتوانند هر چه آسانتر کلیه امور مربوط آموزش زبان خود را مدیریت کنند. برخی از امکاناتی که این اپلیکیشن به زبان آموزان می دهد را به اختصار در زیر معرفی می شود:

 • - انجام تکالیف و مرور دروس بصورت آنلاین
 • - دسترسی به محتوای آموزشی مکمل و پیشرفته
 • - بانک ویدئوهای آموزشی، پادکست ها و پاورپوینت ها
 • - امکان مشاوره آنلاین آموزشی برای زبان آموزان
 • - امکان برگزاری آزمون آنلاین بمنظور سنجش سطح مهارتهای مختلف زبانی
 • - مشاهده کارنامه و برنامه هفتگی
 • - مشاهده نمودار های پیشرفت و افت آموزشی به همراه تحلیل
 • - مشاهده غیبت ها، تاخیرها و تکالیف
 • - امکان پرداخت آنلاین شهریه و مشاهده سوابق مالی
 • - و بسیاری امکانات دیگر

رزرو جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصي رايگان با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

021-22889554

معرفی روش و محتوای آموزشی دوره زبان جنرال

با توجه به اینکه آموزش زبان انگلیسی در دوره جنرال دارای 4 سطح است، در هر سطح یک کتاب آموزشی از مجموعه کتاب های WORLD ENGLISH آموزش داده می شود که این کتاب ها مورد تائید دانشگاه کمبریج انگلستان هستند. در آموزشگاه زبان اول نیز از محتوای مولتی مدیا در آموزش استفاده می شود که توسط یک تیم بین المللی در ایران و کانادا تولید شده است. این روش آموزشی برگرفته از کالج های تخصصی آموزش زبان در کشور کانادا هستند. چارت آموزشی دوره زبان جنرال نیز براساس دانشگاه کمبریج تدوین شده است.
در دوره زبان جنرال بر روی کلیه مهارت های زبانی (مهارت های گفتاری، شنیداری، نگارش، خواندن، واژگان و لغات، دستور زبان و گرامر و همچنین تلفظ و لهجه صحیح) بطور تخصصی تا تسلط کامل زبان آموز به همه مهارت ها، کار می شود. نکته ارزشمند برای علاقه مندان به حضور در این دوره این است که روش آموزش زبان انگلیسی و نحوه ارائه محتوا به گونه ای برنامه ریزی شده است که تمرکز ویژه ای به مکالمه و توانایی سخن گفتن صحیح زبان آموزان دارد. زبان آموزان با اتمام دوره زبان جنرال خود در زبان انگلیسی به سطح توانمندی های زبان مادری می رسند.

چارت آموزشی و نمودار پیشرفت

شایان ذکر است که در حال حاضر موسسه زبان اول تنها آموزشگاهی می باشد که محتوای آموزشی، میزان ساعت آموزشی و چارت پیشرفت آموزشی خود را بطور کامل با دانشگاه کمبریدج هماهنگ کرده است که همین امر باعث جلوگیری از به هدر رفتن زمان زبان آموزان و افزایش بسیار زیاد کیفیت آموزشی این موسسه شده است.

میزان پیشرفت مهارتهای زبانی در هر مقطع

چارت آموزشی زبان اول بدون کمترین تغییری بر اساس چارت آموزش زبان انگلیسی دانشگاه کمبریدج طراحی شده است. در این چارت برنامه آموزشی بگونه ای طراحی شده است که در پایان هر مقطع زبان آموزان باید به اهداف آموزشی مدنظر و از پیش طراحی شده دست پیدا کنند. این اهداف در هر مقطع آموزشی به پنج مهارت اصلی 1. تولید گفتاری، 2. تعامل کلامی، 3. شنیدن، 4. خواندن و 5. نوشتن، تقسیم شده است که هرکدام از این اهداف در هر مقطع در زیر بیان شده است.

مقطع A1 , Beginner

تولید گفتاری: زبان آموز در پایان این مقطع علاوه بر اینکه می تواند از عبارات و جملات ساده برای توصیف محل زندگی و افرادی که می شناسد استفاده کند، مهارتهای مربوط به تولید گفتاری در زبان آموز به حدی رسیده است که از عبارات و جملات برای توضیح درباره خانواده و دیگر افراد مورد نظر خود، شرایط زندگی، سابقه تحصیلی و شغلی کنونی اش استفاده کند.

تعامل کلامی: زبان آموز بعد از گذراندن نیمی از این مقطع می تواند به طور ساده ارتباط برقرار کند و در صورتیکه شخص مقابل آماده تکرار یا تعریف کردن چیزها با بیان آرام باشد و در بیان آنچه زبان آموز می خواهد بگوید به آن کمک کند می تواند درباره نیازهای فوری و یا موضوعات آشنا پرسش و پاسخ کند.
در پایان این مقطع زبان آموز باید بتواند درباره مسائل ساده و روزمره، که نیاز به تبادل ساده و مستقیم اطلاعات درباره موضوعات و فعالیت های ساده دارد، ارتباط برقرار کند. زبان آموز همچنین می تواند مبادلات اجتماعی بسیار کوتاه و ساده را نیز انجام دهد اما هنوز به اندازه کافی نمی تواند درک کند که توانایی ادامه مکالمه را دارد یا خیر.

شنیدن: زبان آموز تا اواسط این مقطع آموزشی می تواند کلمات آشنا و عبارات بسیار اساسی در مود خودش، خانواده اش و محیط را وقتی که افراد شمرده و آرام صحبت می کنند، بفهمد.از زبان آموز در پایان این مقطع انتظار می رود تا بتواند عبارات و واژگان مربوط به ارتباط به ارتباطات فوری شخصی مانند اطلاعات پایه ای شخصی و خانوادگی، خرید، منطقه محلی و اشتغال را بفهمد. او در این مقطع می تواند هدف کلی پیام ها و آگهی های کوتاه و واضح را بفهمد.

خواندن: تا اواسط دوره زبان آموز می تواند اسم ها، کلمات آشنا و جملات بسیار ساده روی اطلاعیه ها، پوستر ها و یا در کاتالوگ ها را بفهمد. اما تا پایان این مقطع از زبان آموز انتظار می رود تا بتواند متون بسیار کوتاه ساده را بخواند. همچنین او باید بتواند اطلاعات خاص و قابل پیش بینی در مطلب روزمره ساده مانند آگهی ها، پرونده ها، منوها، جدول های ساعت کار را پیدا کند و نامه های کوتاه و ساده را نیز بفهمد.

نوشتن: نوشتن یک کارت پستال ساده به عنوان مثال برای تبریک عید، پر کردن فرم هایی که به اطلاعات شخصی نیاز دارد مانند وارد کردن اسم، ملیت و آدرس در فرم ثبت نام هتل و... از جمله توانایی هایی است که تا اواسط این مقطع زبان آموز به دست می آورد. اما در پایان این مقطع زبان آموز می تواند یادداشت ها و پیام های کوتاه و ساده بنویسد. همچنین او می تواند نامه های شخصی بسیار ساده، مانند تشکر از فردی برای انجام کاری را بنویسد.

مقطع A2 , Elementary

تولید گفتاری: زبان آموز بعد از اتمام این مقطع باید بتواند عبارات را به روشی ساده بهم متصل کنند تا رویدادها، رویاها، امیدها و آرزوهایش را توصیف کند. همچنین باید تواند بطور مختصر درباره عقاید و برنامه ها، توضیح بدهد و دلیل بیاورد. او همچنین باید بتواند داستان یک فیلم یا کتاب را روایت کند و واکنشش را نسبت به آن توضیح دهد.

تعامل کلامی: انتظار می رود زبان آموز بتواند در پایان این مقطع با موقعیت های زبانی که در طول سفر ممکن است برایش پیش آید سروکار داشته باشد. او می تواند با موضوعاتی که با آن آشنایی دارد، از علاقه شخصی گرفته تا مسائل مربوط به روزمره مانند خانواده، کار، مسافرت، سرگرمی ها و رویدادهای روز، وارد بحث و گفتگو شود.

شنیدن: می تواند پیام اصلی سخنرانی های واضح با موضوعات آشنا که بطور منظم در محل کار ، مدرسه و اوقات فراغت میشنود را بفهمد و همچنین مفهوم اصلی بسیاری از برنامه های تلویزیونی یا رادیویی، که درباره رویدادها و موضوعات رایج مورد علاقه با بیان آرام و واضح هستند را بفهمد.

خواندن: می تواند متونی را که عمدتا از زبان روزمره و یا زبان مربوط به شغلش تشکیل میشود را بفهمید و همچنین باید بتواند به راحتی شرح حوادث، احساسات و آرزو ها را در نامه های شخصی درک کند.

نوشتن: در پایان این مقطع زبان آموز می تواند متون ساده ای درباره موضوعاتی که با آنها آشنا هست یا مورد علاقه اش هستند، و همچنین نامه های شخصی برای توضیح تجربیات و احساساتش را بنویسد.

مقطع B1 , Intermediate

تولید گفتاری: زبان آموز می تواند توضیحات واضح و مفصلی در طیف گسترده، در زمینه های مورد علاقه اش ارائه دهد. همچنین می تواند معایب و مزایای دیدگاهی درباره موضوعی را نیز توضیح بدهد.

تعامل کلامی: می تواند تعاملی روان و منظم داشته باشد که موجب ایجاد تعامل عادی با افراد بومی میشود. او میتواند مشارکت فعالی در زمینه های آشنا، توضیح دادن و حمایت کردن از دیدگاه هایش را نیز داشته باشد.

شنیدن: در پایان این مقطع زبان آموز می تواند سخنرانی های طولانی را بفهمد و حتی خطوط پیچیده بحث با موضوع آشنا را دنبال کند. او همچنین میتواند بیشتر اخبار تلویزیون و برنامه های رایج و بیشتر فیلم های با گویش استاندارد را نیز بفهمد.

خواندن: میتواند مقالات و گزارش های مربوط به مشکلات معاصر را، که در آن نویسندگان دیدگاه ها و نگرش های خاصی دارند، بخواند و همچنین میتواند نثر ادبی معاصر را درک کند.

نوشتن: زبان آموز باید بتواند متنی واضح و مفصل درباره طیف گسترده ای از موضوعات مورد علاقه اش بنویسد. وی در پایان این مقطع قادر به نوشتن مقاله، گزارش، ارائه ی اطلاعات و یا دلیلی برای حمایت با رد کردن یک نظر می باشد. همچنین میتواند نامه ای درباره تجربیات و رورداد ها با پررنگ نشان دادن قسمت های مورد اهمیت شخصی، بنویسد.

مقطع B2 , Pre Advanced

تولید گفتاری: زبان آموز می تواند توضیحات واضح و مفصلی در طیف گسترده، در زمینه های مورد علاقه اش ارائه دهد. همچنین می تواند معایب و مزایای دیدگاهی درباره موضوعی را نیز توضیح بدهد.

تعامل کلامی: می تواند تعاملی روان و منظم داشته باشد که موجب ایجاد تعامل عادی با افراد بومی میشود. او میتواند مشارکت فعالی در زمینه های آشنا، توضیح دادن و حمایت کردن از دیدگاه هایش را نیز داشته باشد.

شنیدن: در پایان این مقطع زبان آموز می تواند سخنرانی های طولانی را بفهمد و حتی خطوط پیچیده بحث با موضوع آشنا را دنبال کند. او همچنین میتواند بیشتر اخبار تلویزیون و برنامه های رایج و بیشتر فیلم های با گویش استاندارد را نیز بفهمد.

خواندن: میتواند مقالات و گزارش های مربوط به مشکلات معاصر را، که در آن نویسندگان دیدگاه ها و نگرش های خاصی دارند، بخواند و همچنین میتواند نثر ادبی معاصر را درک کند.

نوشتن: زبان آموز باید بتواند متنی واضح و مفصل درباره طیف گسترده ای از موضوعات مورد علاقه اش بنویسد. وی در پایان این مقطع قادر به نوشتن مقاله، گزارش، ارائه ی اطلاعات و یا دلیلی برای حمایت با رد کردن یک نظر می باشد. همچنین میتواند نامه ای درباره تجربیات و رورداد ها با پررنگ نشان دادن قسمت های مورد اهمیت شخصی، بنویسد.

ثبت نام

دیگر زبان آموزان از دوره های زیر هم بازدید کرده اند :

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.