09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

معرفی دوره آموزش زبان ویژه آزمون آیلتس

این دوره علاوه بر حضوری بصورت آنلاین نیز برگزار می شود. ( اطلاعات بیشتر )Online Courses +

معرفی دوره آموزش زبان ویژه آزمون آیلتس

دوره های آماده سازی آزمون آیلتس آموزشگاه زبان اول به زبان آموزان کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را ارتقا داده و اعتماد به نفس مورد نیاز برای شرکت در آزمون IELTS را به دست آورند. زبان آموزان مهارت های لازم را از جمله Reading ، Writing، Speaking و Listening که برای کمک به آماده سازی جهت شرکت در آزمون آیلتس مورد نیاز بوده را در این دوره ارتقاء خواهند داد.
آموزشگاه زبان اول دوره آمادگی آزمون آیلتس خود را در یک مرحله برگزار می‌کند که تمامی مهارتهای مورد نیاز آزمون آیلتس آموزش داده می شود. زبان آموزانی که در دوره آماده سازی آزمون آیلتس را پشت سر می‌گذارنند، قدم محکمی برای رسیدن به نمره آیلتس بالای 6.5 برداشته‌اند. همچنین آموزشگاه زبان اول این امکان را فراهم آورده است که زبان آموزان می‌توانند جهت تقویت مهارت‌هایی که دچار ضعف هستند، در کلاس های تک مهارتی آیلتس شرکت نمایند.

مشخصات دوره آیلتس IELTS

مدت زمان 2/5 ماه
تعداد جلسات 50 جلسه
تعداد روز در هفته 4 روز در هفته
زمان هر جلسه 3 ساعت
کل ساعات آموزشی دوره 150 ساعت آموزش
تفکیک ساعت و مباحث آموزشی رایتینگ (60 ساعت) | یک شنبه و سه شنبه‌: 4.5 بعد از ظهر تا 9 شب
اسپیکینگ (30 ساعت) | دوشنبه‌: 9 صبح تا 12 ظهر
ریدینگ (30 ساعت) | پنج شنبه‌: 1 ظهر تا 4 عصر
لیسنینگ (30 ساعت) | پنج شنبه‌: 4 تا 7 شب
مبلغ شهریه دوره 1 میلیون و 950 هزار تومان

آزمون آزمایشی آیلتس بصورت رایگان به همراه کارنامه و تحلیل (برای کلیه زبان آموزان دوره) Free Mock Testآزمون تعیین سطح ورودی به دوره آیلتس

در دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان اول بویژه در دوره آمادگی آزمون آیلتس زبان آموزان ابتدا در آزمون های تعیین سطح شرکت کرده و براساس سطحشان در دوره مد نظر وارد می شوند. روند رشد زبان آموزان برای ما از اهمیت بالایی بر خوردار است، و ما بر روی این مسئله توجه بسیاری داریم. از این رو، قبل از شروع دوره آیلتس، مخاطبان در آزمونی تحت عنوان "آزمون ماک" جهت بررسی وضعیت خود در مهارت های Writing، Listening و Reading شرکت می کنند. سپس برای ارزیابی سطح Speaking به صورت حضوری با سوپروایزر که از نتایج آزمون ماک مخاطبان آگاه هست، مصاحبه صورت می گیرد.

رزرو جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصي رايگان با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

021-22889554

سطوح آموزشی دوره آیلتس IELTS

IELTS ، رایج ترین آزمون تست زبان انگلیسی برای مهاجرت، ادامه تحصیل، کار و غیره در سطح بین المللی می باشد. داوطلبین شرکت در آزمون آیلتس برای هر کدام از اهداف بالا نیاز به نمره آیلتس IELTS مشخص می باشند.
موسسه زبان اول دوره های آیلتس خود را در دو سطح Pre Advance (برای سطح زبانی B2 – نمره آیلتس بین 5/5 تا 6/5 ) و Advance (برای سطح زبانی C1 – نمره آیلتس 6/5 تا 7/5) برگزار می کند. زبان آموزان می توانند با کلاس های گزینشی مهارت های IELTS، به صورت موازی در آن ها هم شرکت کنند. این کلاس های گزینشی بر روی مهارت های writing و speaking به صورت جداگانه تمرکز می کند.

دوره پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS

دوره پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS

این کلاس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند.

معرفی پیش نیاز آیلتس - Pre IELTS
سطوح آموزشی دوره آیلتس IELTS

معرفی روش آموزشی دوره آمادگی آزمون آیلتس

موسسه زبان اول همواره با شرکت در همایش ها و سمینارهای معتبر آموزشی در خارج از کشور، جدیدترین متدهای آموزشی و راهکارهای موفقیت در آزمون آیلتس را فرا گرفته و همواره در دوره های آموزشی خود به زبان آموزان ارائه می دهد. استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه زبان اول به این مفهوم است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس قابل دستیابی است. این استانداردها از سوی British Council که خود یکی از برگزارکننده های دوره های آمادگی آزمون آیلتس در دنیا است مشخص شده است و ما آنها را با دقت و وسواس زیاد به منظور بهره مندی زبان آموزان از حداکثر کیفیت اجرا می کنیم.
دوره های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان اول در کلاس هایی با حداکثر 12 زبان آموز برگزار می شود. از این رو زبان آموزان می توانند از دانش زبان انگلیسی یک به یک اعضای کلاس بهره مند شده و در کنار آن چهار مهارتReading ، Writing، Speaking و Listening خود را بر اساس دوره تدوین شده توسط تیم آموزشی آموزشگاه ارتقاء دهند. همچنین جهت بررسی وضعیت زبانی در کنار آزمون های آزمایشی، مصاحبه ای برای ارزیابی دقیق روند پیشرفت مکالمه زبان آموزان توسط سوپروایزر انجام خواهد شد.

آزمون های آزمایشی دوره آیلتس Mock

روند رشد شما برای ما از اهمیت بالایی بر خوردار است، و ما بر روی این مسئله توجه بسیاری داریم. بنابراین، قبل از شروع دوره، شما آزمونی را تحت عنوان "آزمون ماک" برای بررسی وضعیت خود در Witting, Listening و Reading انجام میدهید. سپس برای تست Speaking به صورت حضوری با supervisor که از نتایج آزمون ماک شما آگاه هست، مصاحبه خواهید کرد . در انتها پس از بررسی چهار مهارت اصلی مورد نیاز قید شده، شما متناسب با سطح زبانی خود در یکی کلاس های آماده سازی IELTS قرار داده می شوید.
در طول دوره IELTS، شما به صورت هفتگی آزمون آزمایشی IELTS را انجام خواهید داد تا روند رشد شما توسط استاد و یا اساتید مربوطه بررسی شود. این آزمون ها به شما اطمینان خواهند داد که قابلیت یادگیری تمام مواد آموزشی کلاسی را داشته اید و میتوانید به سطح و نمره دلخواهتان برسید.

آزمون آزمایشی آیلتس - ماک Mock

Mock Test

افراد در زمان امتحان بیشتر از زمان معمولی مطالعه یاد میگیرند. از این رو برای آمادگی بیشتر در آزمون آیلتس ما امتحانی همانند امتحان اصلی در شرایط یکسان با سوالات استاندارد طراحی کرده ایم تا داوطلبان بتوانند آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اصلی محک بزنند.

معرفی آزمون آزمایشی آیلتس - ماک Mock

پس از شرکت در دوره آمادگی آزمون آیلتس چه بدست خواهید آورد؟

- خواندن و تحلیل مواد آموزشی آکادمیک و در نتیجه ارتقا مهارت reading.
- مهارت های listening مورد نیاز برای آزمون.
- مهارت هایی که برای پاسخ به سوالات reading و listening نیاز است.
- گرامر و لغات صحیح برای writing اکادمیک.
- آگاهی از اشتباهات رایج IELTS و جلوگیری از آنان.
- دستیابی به نمره 6 تا 9 با توجه به امتیاز مورد نیاز شما.
- یادگیری عبارات مفید و استراتژی های ارتباطی برای سرعت بخشیدن به speaking.
- دسترسی به مواد آموزشی بصورت آنلاین برای تمرینات خارج از کلاس.
- اطلاع از مهارت های مورد نیاز در هر بخش از آزمون IELTS
- ارتقا سریع مهارت های Reading, Speaking, Writing و Listening
- اطلاع از نقاط قوت و ضعف خود در بخش هایی که نیاز به تمرکز بیشتری دارند.
- ارتقا سطح زبانی و اعتماد به نفس برای استفاده از دانش زبانی خود.
- یادگیری تکنیک های موثر در آزمون .

روش ارزیابی روند رشد زبان آموزان دوره

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

بهترین مرکز آموزش آیلتس

موسسه زبان اول به سبب گردآوری تیم آموزشی بسیار توانمند با دانش روز جهانی در امر آموزش زبان انگلیسی (عضو رسمی کانون اساتید British Council) که از بین اساتید متخصص داخلی و خارجی گردهم آمده اند، مرکز آموزش آیلتس موسسه زبان اول را تبدیل به یکی از بهترین مراکز آموزش آیلتس کرده است.
گروه آموزشی زبان اول همواره با شرکت در همایش ها و سمینارهای معتبر آموزشی خارجی جدیدترین متدهای آموزشی و راهکارهای موفقیت در آزمون آیلتس را فرا گرفته و همواره در دوره های آموزشی خود به زبان آموزان ارائه می دهد.
استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه زبان اول به این مفهوم است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس قابل دستیابی است. این استاداردها از سوی British Council که خود یکی از برگزار کننده های آیلتس در دنیا است مشخص شده است و ما آنها را با دقت و وسواس زیاد بمنظور بهره مندی زبان آموزان از حداکثر کیفیت اجرا می شود.
دوره آمادگی آیلتس در آموزشگاه زبان اول به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس را کسب کنید و به مهارت های زیر دست پیدا کنید:
تکنیک های مورد نیاز برای عملکرد بهتر در مهارت reading آیلتس
مهارت های لازم برای قسمت writing آیلتس
مهارت های لازم در آزمون listening آیلتس
کسب بهترین عملکرد در بخش Speaking آیلتس

ثبت نام

دیگر زبان آموزان از دوره های زیر هم بازدید کرده اند :

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.