09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

office

آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه دانش آموزان (6 تا 8 سال)

دانشگاه آکسفورد به عنوان معتبرترین مرکز تهیه و تدوین دوره های آموزشی زبان انگلیسی در جهان، اینبار اقدام به انتشار ویرایش دوم مجموعه کتابهای آموزشی زبان انگلیسی Family and Friends برای زبان آموزان کودک و نوجوان در سراسر جهان کرده است.
آموزشگاه زبان اول به عنوان تنها آموزشگاه درایران اقدام به شرکت در سمینارهای آموزشی نحوه تدریس این کتاب در انگلستان کرده است تا علاوه بر اینکه از نزدیک با تیم نویسندگان این کتاب ( Naomi Simmons, Tamzin Thompson and Jenny Quintana ) آشنا شود، نحوه تدریس صحیح و اصولی این مجموعه کتاب ها را از معتبرترین منابع فرا بگیرد.
دوره Family and Friends در آموزشگاه زبان اول دارای یک روش بسیار دقیق با اهدافی برای هر درس و فعالیت های دقیق در راستای یادگیری شاد و هیجان انگیز با ریتم تند و بدور از کسالت برای دانش آموزان می باشد.

مشخصات دوره

نوع دوره : ترمیک
طول دوره : 9ترم
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 15 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه

زبان آموزان پس از گذراندن این دوره در آموزشگاه زبان اول می توانند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنند، بخوانند، ینویسند و با افزایش مهارتهای شنیداری هر چه بیشتر موجبات تقویت دیگر مهارتها را سبب شوند.

برخی از امکانات محیط آموزشی

در محیط آموزشی زبان اول کلیه استانداردهای آموزشی رعایت شده است.
1. تعداد زبان آموزان در هر کلاس حداکثر 12 نفر می باشند. (استاندارد آموزشی کانادا)
2. کلیه کلاسها مجهز به سیستم صوتی و تصویری می باشند.
3. آموزشگاه مجهز به سیستم بازی هوشمند می باشد.
5. کتابخانه با کتابهای داستان و کاربردی
6. وجود کافه کتاب برای مطالعه، صحبت کردن، به زبان انگلیسی صحبت کردن.
7. امکان انجام تکالیف در داخل کافه کتاب به همراه معلم تکالیف تا زبان آموز هیچ تکلیفی را به اشتباه انجام ندهد.
8. امکان سفارش تغذیه سرد و گرم و سالم زیر نظر متخصص تغذیه

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

متد آموزشی:

امروزه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بر طبق جدیدترین متدهای آموزشی به یک کار کاملا تخصصی تبدیل شده است. آموزشگاه زبان اول پس از سالها تجربه در امر آموزش، امروزه به این توانایی رسیده است تا عهده دار آموزش زبان انگلیسی فرزندان شما باشد تا کودکان شما زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی در محیطی شـاد به شیوه زبان مادری، همراه با جذابترین دوره های آموزشی از طریق بازی و سرگرمی، شعر، کارتون، اتاق بازی، نقاشی، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی و ... توسط برجسته ترین اساتید متخصص کودکان فرا بگیرند.
متد آموزشی زبان اول همان متدی است که همین اکنون در بهترین مدارس انگلیسی کانادا تدریس میشود. در این متد تمام کلمات، جملات و مفاهیم بصورت کاملا غیر مستقیم آموزش داده می شود. در این متد زبان آموزان، زبان را از طریق بازی، شعر، موسیقی، فیلم و کارتون و ... فرا میگیرند. در اینصورت زبان آموز بدلیل سعی و کوشش در فهم موضوعات بصورت ناخودآگاه توانایی های زبانی اش بشدت افزایش پیدا می کند. روش آموزش به شیوه زبان اول بگونه ای است که تمرکز اصلی بر روی مهارتهای Speaking و Listening می باشد. البته دیگر مهارتهای زبانی مانند Writing و Grammar را هم بقدر کافی آموزش می بینند

چارت آموزشی و نمودار پیشرفت

منابع آموزشی

- مجموعه کتاب های Phonics (تهیه و تدوین شده توسط گروه آموزشی زبان اول)
- مجموعه ویدئویی بسیار جذاب آموزشی (محتوای انحصاری آموزشی)
- مجموعه کتاب های First Friends
- مجموعه Speaking for kids (مجموعه ای از شعر، موسیقی، بازی و انیمیشن های محبوب و مفید برای سن و مقطع آموزشی زبان آموزان.

ثبت نام

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.