09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

بهترین برگزارکننده دوره آمادگی آزمون آیلتس - IELTS

      4.7 از 3 رای

آموزشگاه زبان اول بهترین برگزارکننده دوره آمادگی آزمون آیلتس در ایران

چرا آموزشگاه زبان اول بهترین برگزار کننده دوره آمادگی آزمون آیلتس در ایران است؟

آموزشگاه زبان اول بهترین برگزارکننده دوره آمادگی آزمون آیلتس در ایران

درمورد انتخاب یک دوره آمادگی زبان انگلیسی و دوره آمادگی آزمون آیلتس گزینه‌های زیادی وجود دارد اما چرا شما باید آموزشگاه زبان اول را انتخاب کنید؟

برای به حداکثر رساندن تجربه یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس نیاز به حضور در دوره آمادگی آزمون آیلتس یک آموزشگاه خوب دارید که دارای سیستم آموزشی عالی، منابع آموزشی با کیفیت بالا و به روز، دسترسی به تکنولوژی آموزشی و همچنین سرعت اینترنت و ... بالا باشد.

ممکن است بخواهید آزمون زبان را در یک محیط جذاب و متفاوت که کاملا مشابه با دوره‌های آموزشی خارج از کشور مانند استرالیا، کانادا و اروپا است، تجربه کنید یا هدف شما از شرکت در آزمون می‌تواند تحصیل، کار و یا مهاجرت باشد یا شاید می‌خواهید زبان را در یک محیط منحصر به فرد و سرگرم‌کننده یاد بگیرید.

در نهایت ممکن است شما قبل از انتخاب آموزشگاه و دوره نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه‌های مختلف داشته باشید. آموزشگاه زبان اول همه موارد را برای شما ارائه می‌دهد. در زیر موارد منحصر به فردی که برای اولین بار در ایران در زمینه آموزش زبان انگلیسی می‌توانید تجربه کنید را تشریح می‌کنیم.

 

 

 

استفاده از تکنولوژی در دوره آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه زبان اول

برنامه درسی دوره‌های زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان اول مدرن و پیشرفته ارائه می‌شود. این آموزشگاه با بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا توانسته است برای اولین بار در ایران سیستم آموزش ترکیبی یادگیری زبان را ارائه دهد. در این سبک بعد از اینکه زبان آموز در کلاس حضور پیدا می‌کند همزمان با آن فایل‌های ارائه اساتید، پاورپوینت‌ها، فیلم‌ها و بقیه منابع آموزشی در اپلیکیشن این آموزشگاه به صورت آنلاین در اختیار زبان آموز قرار می‌گیرد تا زبان آموز در هر موقعیت و زمانی که می‌تواند آنها را دوره و مرور کند و همچنین تکالیف روزانه را در این اپلیکیشن منحصربه فرد انجام دهد.

در این اپلیکیشن شما می‌توانید به صورت مولتی مدیا به منابع آموزشی دسترسی داشته باشید. این شیوه از آموزش زبان انگلیسی جدیدترین شیوه در دنیا است که برای اولین بار در ایران به صورت تخصصی توسط کادر مجرب و متخصص آموزشگاه زبان اول ارائه می‌شود.

 

برگزاری جامع دوره آمادگی آزمون آیلتس با بالاترین کیفیت

موفقیت در آزمون آیلتس یکی از بزرگترین لحظات در زندگی بسیاری از افراد است. شرکت در آزمون آیلتس بدون گذراندن دوره آمادگی آزمون آیلتس و انجام ماک یک قمار بزرگ است و تصمیم‌گیری شما در این مورد  می‌تواند نشانی از نقطه ضعف و یا نقطه قوت شما باشد و پیامدهای آن می تواند از دست دادن درآمد، فرصت‌های پیشرفت تحصیلی یا حتی اقامت دائم باشد. بنابراین قبل از تصمیم به هرکاری حتما از متخصصان زبان اول مشاوره لازم را دریافت کنید.

در آموزشگاه زبان اول بعد از مشاوره و تعیین سطح زبان هر زبان‌آموز، بهترین دوره با توجه به هدف آن شخص برای او در نظر گرفته می‌شود، اینکه در کدام دوره آمادگی جامع مانند دوره آمادگی آزمون آیلتس، دوره آمادگی آزمون PTE و یا دوره فشرده ویژه شرکت کند کاری است که مشاوران زبان اول برای زبان آموزان انجام می‌دهند.

برگزاری جامع دوره آمادگی آزمون آیلتس با بالاترین کیفیت

دوره آمادگی آزمون آیلتس زبان اول یکی از بهترین دوره‌هایی است که در حال حاضر در کشور برگزار می‌شود در این آموزشگاه تمام استانداردهای آموزش زبان کمبریج و به روزترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی با مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌شود. همچنین در این آموزشگاه تمام دوره‌های با زمان‌بندی مناسب و بانظم بالایی برگزار می‌گردد که نشان از حرفه‌ای بودن و نگاه حرفه‌ای مدیران این مجموعه به آموزش اصولی زبان انگلیسی است.

 

ارزیابی‌های دوره‌ای و دادن بازخورد با اهمیت جهت تقویت نقاط ضعف زبان آموز

شما در دوره‌ای زندگی می‌کنید که همه چیز به سرعت در حال تغییر است. در این میان دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان اول دائما به نفع شما در حال تغییر می باشد.

با توجه به مشکلاتی که در طول مسیر برای زبان آموزان به دلیل عدم آشنایی با ساختار، استراتژی و زمانبندی در چهار مهارت صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن و همچنین عدم دریافت بازخورد مناسب برای اصلاح و تغییر روند یادگیری پیش می‌آید مشاوران و متخصصان این آموزشگاه با ارائه بازخورد دوره‌ای و مشاوره در این زمینه این چالش‌ها را برطرف کرده که دریافت این خدمات امروزه یکی از مهمترین موارد موفقیت در آزمون آیلتس می باشد.

 

استفاده از مدرسان با تجربه در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس زبان اول

داشتن آمادگی‌های لازم برای آموزش زبان انگلیسی با کیفیت بالا در کل دوره آمادگی آزمون آیلتس از مواردی است که در آموزشگاه زبان اول به آن توجه ویژه‌ای شده است. در آموزشگاه زبان اول معلمان بعد از کلاس‌های حضوری در صورت نیاز به صورت آنلاین زبان آموزان را حمایت و تشویق می‌کنند تا با انگیزه بالایی به یادگیری خود ادامه دهند.

معلمان با تجربه که راهنماهای خوبی نیز هستند در این آموزشگاه فعالیت می‌کنند. حضور این مدرسان موجب رضایت بالای زبان آموزان از دوره‌های آمادگی زبان انگلیسی شده است.

معلمان خوب شما را مجبور به صحبت کردن با همکلاسی‌ها به زبان انگلیسی، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف با مطالعه و خواندن مطالب به زبان انگلیسی، یادگیری واژگان از طریق شنیدن و یادگیری از طریق تماشای فیلم به زبان اصلی می‌کنند که موجب پایداری یادگیری زبان انگلیسی خواهد شد، همچنین به شما کمک می‌کنند تا نقاط قوت خود را شناسایی کنید که این خود باعث اعتماد به نفس و عزت شما خواهد شد.

آموزشگاه زبان اول جزو بهترین مراکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس و پی تی ای در ایران می باشد که در طول دو سال فعالیت خود موفق به ارائه خدمت حداقل به 1400 زبان آموز شده است.

 مهمترین مزیت‌هایی که زبان اول را از دیگر آموزشگاه‌های دیگر متمایز می‌کند سیستم آموزش ترکیبی (کلاس‌های حضوری همراه با ساپورت و پشتیبانی آنلاین زبان آموزان)، اپلیکیشن آنلاین جهت تسهیل و تسریع یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان، برگزارکننده جامع‌ترین دوره‌های یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از مولتی مدیا در آموزش زبان، استفاده از به‌روزترین منابع درسی و شیوه‌های آموزشی (منابع و شیوه‌هایی که در حال حاضر در کالج‌های استرالیا، کانادا، کشورهای اروپایی و در موسسات کمبریج و بریتیش کنسیل برگزار می‌شود) و همچنین برخورداری از مجرب‌ترین کادر آموزشی می باشد.

جهت دریافت مشاوره از مشاوران و متخصصان آموزشگاه زبان اول می توانید از طریق لینک رزرو آنلاین زمان مشاوره خود را ثبت کنید و یا با شماره تلفن 22889554 تماس بگیرید.

 


نویسنده: zabaneaval Mag

برای به حداکثر رساندن تجربه یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس نیاز به حضور در دوره آمادگی آزمون آیلتس یک آموزشگاه خوب دارید که دارای سیستم آموزشی عالی، منابع آموزشی با کیفیت بالا و به روز، دسترسی به تکنولوژی آموزشی بالا بوده و در یک محیط جذاب و متفاوت که کاملا مشابه با دوره‌های آموزشی خارج از کشور مانند استرالیا، کانادا و اروپا یادگیری را تجربه کنید.


تگ : آزمون آیلتس, اموزشگاه زبان, آزمون ماک آیلتس, آزمون آیلتس, مراکز برگزاری آزمون آیلتس