09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

برترین آموزشگاه دوره آمادگی آزمون پی تی ای - PTE

    4.7 از 3 رای

کسب نمره عالی در آزمون PTE

آموزشگاه زبان اول مرکز برگزارکننده دوره آمادگی آزمون پی تی ای (PTE)

نقطه شروع برای دستیابی به نمره‌ی بهتر در آزمون PTE ، درک سطح زبان فعلی و انتخاب آموزشگاه مناسب می باشد.

برای شروع حضور در یک دوره آمادگی آزمون پی تی ای (PTE)، شما نیاز دارید تصمیم بگیرید در دوره کدام آموزشگاه زبان شرکت کنید. با توجه به تعدد آموزشگاه‌های زبان، پیدا کردن یک آموزشگاه زبان خوب معمولا سخت است و در خیلی مواقع زبان آموزان دچار سردرگمی می‌شوند در این میان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان در تهران که شما می‌توانید در دوره‌های آمادگی آزمون PTE آن شرکت کنید آموزشگاه زبان اول می‌باشد.

این آموزشگاه دارای به روزترین تکنولوژی و منابع در زمینه آموزش زبان می‌باشد.

 دلایلی که باعث می شود شما این آموزشگاه را برای ادامه یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس و آزمون PTE انتخاب کنید موارد زیر می‌باشد.

استفاده از شیوه یادگیری ترکیبی و به روزترین شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی

با توجه به اینکه کل فرایند آزمون PTE کامپیوتر و تکنولوژی محور است، بنابراین شما برای آشنایی با نوع آزمون، سوالات و متدهای انجام این آزمون نیاز به شرکت در دوره آمادگی آزمون PTE و همچنین دوره‌های فشرده آن هستید.

استفاده از شیوه یادگیری ترکیبی و به روزترین شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی

تخصصی‌ترین مرکزی که در تهران شما را با استفاده از سیستم یادگیری ترکیبی به صورت آنلاین و حضوری جهت حضور در آزمون PTE آماده می‌کند آموزشگاه زبان اول است. شما می‌توانید از این سیستم یادگیری ترکیبی برای تقویت مهارت‌های گرامر، تلفظ، روانی مکالمه، واژگان، نوشتار و همچنین مهارت‌های ارتباطی (گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن) و توانایی زبانی استفاده کنید.

شما با استفاده از اپلیکیشن یونیک آموزشگاه زبان اول می‌توانید به صورت آنلاین به منابع تکمیلی جهت تقویت مهارت زبان خود برای آمادگی در آزمون پی تی ای بهره مند شوید.

 

مشاوره ور اهنمایی تخصصی در انتخاب نوع و سطح دوره آزمون PTE

می‌توانید با رزرو زمان قبلی، برای شرکت در دوره آمادگی آزمون PTE آموزشگاه زبان اول مشاوره‌های لازم را دریافت و به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح این آموزشگاه نیز شرکت کنید. این آموزشگاه در چهار دوره زیر به شما مشاوره می‌دهد.

 • برای قبل از تست: آماده سازی شما و همچنین ارائه برنامه زمانبندی مناسب و قراردادن در سطوح مناسب برای آمادگی هر چه زودتر برای شرکت در آزمون PTE، تمرین عملی و دادن ماک و در دسترس قراردادن منابع و متریال‌ها برای کسب نمره بهتر در آزمون، آماده سازی و برنامه‌ریزی برای نقشه راه شما تا پایان آزمون و همچنین کمک به دریافت  ID و ثبت نام در آزمون، کمک به شما برای تمرین با کامپیوتر برای مهارت‌های نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و همچنین مهارت خواندن و پاسخ به سوالات.
 • برای یک روز قبل آزمون: کمک به شما برای تمرین صحبت کردن و گوش دادن با یک شخص قبل از روز آزمون و کمک به احساس آرامش شما در روز آزمون و همچنین کمک به مدیریت استرس شما در روز آزمون.
 • برای روز و دوره آزمون: کمک به شما برای مدیریت زمان در روز آزمون و همچنین ارائه یه سری تسک‌های منظم در زمان آزمون، فراهم کردن و یا کمک به فراهم کردن هدست برای مهارت گوش دادن
 • بعد از آزمون: کمک به دریافت نتیجه آزمون در 5 روز کاری بعد از آزمون، ارسال نتیجه و کارنامه شما به محل کار یا منزل شما، مشاوره در زمینه زمانبندی اقدام و متریال‌های لازم برای مهاجرت، تحصیل، کار و غیره در کشورهای تارگت شده شما.

به طور کلی آموزشگاه زبان اول در دروه آمادگی آزمون PTE به شما کمک می‌کند تا به آرزوهای‌تان جهت کسب نمره بالا در آزمون مربوطه برسید.

کمک به آشنایی شما با فرمت تست آزمون پی تی ای

درک فرمت و نوع سوالات تست‌ها امری حیاتی برای کسب نتیجه بهتر در آزمون پی تی ای می باشد در این زمینه آموزشگاه زبان اول در موارد زیر نیز به شما کمک می کند.

 • آشناسازی شما با فرمت تست‌های Listening, Reading, Speaking & Writing
 • طول و زمان تست‌ها: چه مدت زمانی هر کدام از بخش‌ها طول می‌کشد؟ یا چه مقدار زمان برای هرنوع سوال نیاز دارید؟
 • کمیت: چه بخش‌هایی در داخل آزمون قرار دارد؟ چند تا سوال در هر بخش آزمون وجود دارد؟
 • طراحی: اینکه هر سوال به چه صورت در داخل صفحه اسکرین کامپیوتر نمایش داده می‌شود؟
 • دستورالعمل‌ها: چه تسک‌هایی برای کامل کردن هر نوع سوال شما نیاز دارید؟ چگونه پاسخ‌ها ثبت می‌شود؟
 • نوع سوالات: سوالات حاضر در آزمون چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟ چه تسک‌هایی باید انجام دهید تا کل فرایند آزمون را کامل انجام داده باشید؟ چه مهارت هایی ارزیابی می‌شود؟ چگونه پاسخ ها به دست می‌آید؟

تمرین منظم و برنامه ریزی شده و موفقیت در آزمون PTE

تمام موارد اشاره شده در بالا در طول دوره آمادگی ازمون PTE به شما داده خواهد شد. شما با آشنایی با این موارد و فرایندها می‌توانید به راحتی یکی از مهمترین آزمون های زندگی را با موفقیت و کسب نمره فوق العاده به پایان برسانید که این مرحله پیش نیاز و کلید ورود شما به مسیر پیشرفت شغلی و تحصیلی شما در خارج از کشور می باشد.

کمک به شما جهت تمرین منظم و برنامه ریزی شده و موفقیت در آزمون PTE

به طور کلی یکی از مهمترین موارد موفقیت در آزمون زبان‌های انگلیسی و همچنین آزمون PTE انجام تمرین‌های مختلف و تکرار بهینه و منظم آن می‌باشد که زبان اول به شما در مدیریت و بهینه سازی این تمرین ها کمک می‌کند که برخی از این موارد در ادامه آشنا می‌شوید:

 • کمک به شما با ابزارها و اپلیکیشن آنلاین جهت کامل کردن تمرینات و تسک های روزانه در حداقل 10 الی 30 دقیقه
 • ترغیب و تشویق شما به تمرین در خانه، محل کار و همچنین مدرسه یا دانشگاه در اوقات فراغت با اپلیکیشن آنلاین
 • ایجاد اجتماعات و گروه های کوچک برای کمک به مهارت صحبت کردن و گوش دادن شما
 • ایجاد انگیزه و مشوق در شما برای استفاده از روزنامه ها، مجلات علمی با موضوعات گسترده و همچنین کتاب به زبان اصلی و همچنین گوش دادن به پادکست ها و رادیو، دیدن برنامه های تلویزیون و همچنین فایل های آموزشی به زبان نیتیو و استفاده از آن در زمینه های مختلف
 • آماده سازی و فراهم کردن به روزترین و با کیفیت‌ترین منابع آموزشی به صورت پاورپوینت و مولتی مدیا و همچنین دادن دسترسی آنلاین به شما برروی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی
 • آشنا‌سازی شما با فرم‌های رسمی و کیفی پاسخ صحیح به سوالات آزمون PTE: با توجه به اینکه پاسخ‌های ارائه شده به هر سوال از طریق سیستم‌های کامپیوتری بررسی می‌شود باید شما با منطور و هدف سوال آشنا باشید. اینکه آیا پاسخ صرفا حول و حوش کلمه کلیدی مطرح شده می‌چرخد و یا اینکه پاسخ صحیح مربوط به نوع لکچر، تلفظ و یا روانی مکالمه شما مربوط می‌باشد. در آموزشگاه زبان اول تمام این موارد در طول دوره بررسی و شما را با تمام شیوه‌های پاسخ دهی رسمی و کیفی سوالات آشنا می‌کنند.

سرانجام باتوجه به جدید بودن آزمون PTE مخصوصاً در ایران و تخصصی بودن متدها و زمینه‌های انجام آزمون قبل از شروع به انتخاب شرکت در این آزمون جهت دریافت مشاوره رایگان از مشاوران مجموعه آموزشگاه زبان اول از طریق لینک ثبت نام و زمان دریافت مشاوره حضوری را رزرو کنید و یا با شماره تلفن 22889554 تماس بگیرید.

با حضور در دوره‌های آمادگی آزمون زبان PTE و آیلتس آموزشگاه زبان اول تجربه متفاوتی را از آموزش زبان انگلیسی درک خواهید کرد.


نویسنده: zabaneaval Mag

با توجه به تعدد آموزشگاه‌های زبان، پیدا کردن یک آموزشگاه زبان خوب برای دوره PTE معمولا سخت است و در خیلی مواقع زبان آموزان دچار سردرگمی می‌شوند در این میان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان در تهران که شما می‌توانید در دوره‌های آمادگی آزمون PTE آن شرکت کنید...


تگ : آزمون PTE, اموزشگاه زبان, آزمون پی تی ای, مراکز آزمون PTE, آزمون ماک, تست ماک