26703715 مشاوره آموزشی رایگان

26703715 مشاوره آموزشی رایگان

office

دوره های کاربردی مکالمه

آموزشگاه زبان اول در راستای افزایش توان مکالمه و مهارت های گفتاری افراد اقدام به برگزاری دوره های تخصصی زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته نموده است. این دوره آموزشی با توجه به تقاضای بسیار بالای مخاطبان به صورت مستمر و در سطوح مختلف برگزار می شود. این دوره بر اساس افزایش هر چهار مهارت گفتار، شنیدار، نوشتار و خواندن در چهار سطح برای زبان آموزان تدوین شده است که در هر سطح علاوه بر افزایش مهارت های فوق زبان آموز متناسب با سطح آموزشی خود دانش خود را در زمینه های گرامر، لغات، و... نیز افزایش می دهد. برخی ازمنابع آموزشی این دوره شامل مجموعه کتابهای Tactics for Listening ,World English و English Grammar می باشد. این منابع آموزشی در حال حاظر یکی از غنی ترین محتوای آموزش زبان انگلیسی می باشد که محور اصلی آن بر پایه ارتقاء و تکمیل کلیه مهارت ها بخصوص مهارتهای گفتار و شنیدار می باشد.
شایان ذکر است که در حال حاضر موسسه زبان اول تنها آموزشگاهی می باشد که محتوای آموزشی، میزان ساعت آموزشی و چارت پیشرفت آموزشی خود را بطور کامل با دانشگاه کمبریدج هماهنگ کرده است که همین امر باعث جلوگیری از به هدر رفتن زمان زبان آموزان و افزایش بسیار زیاد کیفیت آموزشی این موسسه شده است.

سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای

آیا هرگز تجربه حضور در کلاس های مالتی مدیا را داشته اید؟

قطعاً و یقیناً ما از معدودترین موسسات آموزشی هستیم که با صرف زمان و هزینه قابل توجهی، خود را با استراتژی های آموزشی و دستور العمل های نوین آموزشی روز دنیا بروز کرده ایم. این مهم توسط یک تیم کارآمد و آموزش دیده تولید محتوای آموزشی به همراه تیم طراحی حرفه ای محقق شده است. و همین امرسبب گردیده تا زبان اول توانایی مقایسه با پیشرفته ترین موسسات آموزشی در سطح دنیا را داشته باشد. در همین راستا با تلاش روز افزون کادر تخصصی زبان اول، این مجموعه موفق به دریافت Certificate های آموزشی از مهم ترین موسسات زبان های خارجی دنیا شده است.

برخی از مهم ترین دلایل استفاده از سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای:

1. با ترکیب دقیق رسانه ها مانند: فیلم,عکس, صدا و انیمیشن شکل تدریس به صورت کاملا حرفه ای و نو آورانه تبدیل شده است که در نهایت منجر به افزایش یادگیری زبان آموزان به سطح قابل توجهی شده است.
2. امکان تنوع الگو ها و قالب های ساخت محتوا از مهم ترین قابلیتهای سیستم یکپارچه آموزشی چندرسانه ای میباشد که باعث میشود تا محتوای آموزشی به صورت متنوع به دانش آموزان انتقال یافته تا از خستگی و بی حوصلگی آنها جلوگیری شود.
3. افزایش توان آموزش و یادگیری و ایجاد تجربه ای مفید هم برای زبان آموزان و هم اساتید.
4. ارائه محتوای آموزشی بصورت کاملا حرفه ای و یکپارچه با استفاده از بروزترین استانداردهای ارائه محتوای آموزشی توسط اساتید و مدرسین
5. آموزش یکسان با کیفیت استاندارد برای تمام زبان آموزان به سبب تهیه محتوای آموزشی بصورت یکپارچه

مشخصات آزمون

نوع دوره : فشرده ترمیک
طول دوره : 9 ترم 18 ترم
مدت زمان هر ترم: 6 هفته 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه 18 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 180 دقیقه 90 دقیقه
نوع برگزاری دوره: گروهی،نیمه خصوصی،خصوصی
مناسب برای: دانش آموزان ، دانشجویان، کارمندان، صاحبان کسب و کار ...

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

خود را در اولویت قرار دهید

جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.