09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

office

آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه دانش آموزان (8 تا 14 سال)

آموزش زبان انگلیسی برای دانش آموزان در بازه سنی 8 تا 14 سال باید بگونه ای باشد تا علاوه بر کسب مهارت مکالمه انگلیسی، دانش آموزان توانمندی شرکت و موفقیت در آزمون های داخلی و بین المللی مانند KET، PET و غیره را نیز داشته باشند.
بر همین اساس محتوای آموزشی زبان اول، مانند بهترین کالج های آموزش زبان در انگلیستان به گونه ای طراحی شده است تا با استفاده از بروزترین متدهای آموزش مکالمه انگلیسی، از یک سو مهارت های گفتاری (Speaking) و شنیداری (listening) زبان آموزان را تقویت کند و از سوی دیگر مهارتهایی مانند Writing (نوشتن) و Reading (خواندن) را هم برای شرکت در امتحانات بین المللی افزایش دهد.

مشخصات دوره فشرده

نوع دوره : فشرده
طول دوره : 13ترم
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 180 دقیقه
نحوه برگزاری دوره: گروهی / نیمه خصوصی / خصوصی
نحوه ثبت نام: محدود

مشخصات دوره ترمیک

نوع دوره : ترمیک
طول دوره : 26ترم
مدت زمان هر ترم: 6 هفته
طول هر ترم: 18 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه
نحوه برگزاری دوره: گروهی / نیمه خصوصی / خصوصی
نحوه ثبت نام محدود

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

متد آموزشی:

متد آموزشی زبان اول برای رسیدن به چنین هدف بزرگی تمرکز بر آموزش مجموعه کتابهای Family and Friends میگیرند و همچنین تماشای فیلم به منظور تقویت مهارتهای شنیداری و گفتاری زبان آموزان می باشد. زبان آموزان در این دوره ها مهارت listening خود را از طریق تماشای فیلم و تجزیه و تحلیل جملات آن فرا می گیرد. در این روش زبان آموز در هنگام مشاهده فیلم در محیطی مشابه محیط انگلیسی زبان قرار می گیرد و با شنیدن لحن گفتار افراد در موقعیت های واقعی و آشنا شدن با جدیدترین اصطلاحات روزمره، مهارتهای شنیداری و همچنین گفتاری زبان انگلیسی را با کیفیتی بسیار بالا مانند حضور داشتن در یک جامعه انگلیسی زبان فرا می گیرد. افزایش مهارت Speaking زبان آموزان هم بصورت کاملا تخصصی از سطح مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید ویژه مکالمه و زیر نظر شخص الهام استاری صورت می پذیرد.
افزایش مهارتهای لازم بمنظور شرکت در آزمون های بین المللی در طول مدت آموزش برای دانش آموزان مد نظر بوده و زبان آموزان می توانند پس از گذراندن دوره مذکور و تقویت هر چهار مهارت گفتار، شنیدار، نوشتار و خواندن در آزمون ها داخلی و خارجی شرکت کرده و به موفقیت برسد.
یکی دیگر از فعالیت آموزشی منحصر بفرد که در دوره های آموزشی زبان اول برای دانش آموزان 8 تا 15 ساله انجام می شود، تدریس کتابهای علوم، ریاضی، تاریخ و جغرافیا به زبان انگلیسی با استفاده از معتبرترین کتاب های آموزشی سیستم آموزشی انگلستان می باشد. هدف از تدریس این کتابها علاوه بر افزایش مهارت های زبانی دانش آموزان، باعث یادگیری اصطلاحات تخصصی در علوم پایه می شود که همین امر سببب می شود دانش آموزانی که برای ادامه تحصیل به دانشگاه های خارج از کشور می روند هرگز مشکلی در فهم اصطلاحات پایه ای در علوم مختلف نداشته باشند.

چارت آموزشی و نمودار پیشرفت

منابع آموزشی

- مجموعه کتاب های Family and Friends
- مجموعه کتاب های Grammar Friends
- مجموعه کتاب های Family and Friends Readers
- Oxford Primary Skills
- KS3 Science) Collins KS3 Revision)
- KS3 Geography) Collins KS3 Revision)
- KS3 Math) Collins KS3 Revision)
- KS3 History) Collins KS3 Revision)
- KS3 English) Collins KS3 Revision)
- نمایش فیلم ها و سریال ها (بر اساس متدهای آموزش از طریق فیلم)
مجموعه The Lord of the Rings
مجموعه Harry Potter
مجموعه Pirates of the Caribbean

معرفی مجموعه کتاب های Family and Friends

کتاب Family and Friends دارای یک روش بسیار دقیق با اهدافی برای هر درس و فعالیت های دقیق در راستای یادگیری زبان کاربردی برای دانش آموزان می باشد.
زمان مهارتها! درس ها یک برنامه قوی برای مهارت های ساختاری ارائه می دهند، بنابراین مهارت های شنیداری، صحبت کردن و سواد آموزی به طور مداوم بهبود می یابند. محتوای جدید و به روز شده برای ویرایش دوم به این معنی است که زبان آموزان با موضوعات بیشتری درگیر خواهند شد.
آنها هر روز زبان انگلیسی کاربردی را فرا می گیزند. دانش آموزان عبارات کلیدی را یاد میگیرند که به آنها در شرایط واقعی کمک می کند، مانند معرفی افراد، ترتیب دادن قرار، جستجو و پیدا کردن چیزها، یا برقراری ارتباط در میز شام. این بدین معنی است که دانش آموزان می توانند صحبت کنند و از همان ابتدا مکالمه داشته باشند.
هر درس با واژگان و دستور زبان صریح برای معرفی زبان جدید آغاز می شود. برنامه درسی چالش برانگیز، زبان آموزان را برای دستیابی بیشتر تشویق می کند. این مجموعه دارای ۷ سطح کامل (Starter.1.2.3.4.5.6) می باشد که تعداد دروس هر یک از این سطح ها به این صورت می باشد: سطح استارتر (۹ درس)، سطوح ۱، ۲، ۳، ۴ (۱۵ درس)، سطوح ۵، ۶ (۱۲ درس).
ویرایش دوم (نسخه جدید) این مجموعه بسیار کامل می باشد یعنی دارای فایل های PDF ، MP3 ، ویدیویی و نرم افزار می باشد. همچنین فایل PDF این مجموعه شامل Student Book و Work Book نیز می باشد که البته سطح ۳ آن دارای فلش کارت های آموزشی نیز می باشد.
یکی از ویژگی های خوب این مجموعه این است که دارای آموزش تلفظ و لهجه بسیار خوبی می باشد. اگر زبان آموزان قصد دارند که از کودکی شروع به یادگیری زبان انگلیسی خود کنند، پس بهتر است که از همان ابتدا با تلفظ صحیح و لهجه ی خاصی آن زبان را بیاموزند تا بعد از گذشت مدتی بتوانند مانند یک انگلیسی زبان، با رعایت لهجه صحبت کنند. همانطور که قبلا گفته شد، این مجموعه دارای فایل نرم افزار می باشد که این فایل قابلیت اینتراکتیو را دارا می باشد. این مجموعه از انتشارات معروف Oxford می باشد.

معرفی مجموعه کتاب های Family and Friends

دستور زبان گام به گام در کتاب Grammar Friends، فرم، استفاده و معنی را به گونه ای معرفی می کنند که حتی دانش آموزان مبتدی نیز می توانند آن را درک کنند و به یاد بیاورند. این مجموعه برای حمایت از برنامه های کتاب Family and Friends نوشته شده است، اما مکملی ایده آل برای هر دوره ابتدایی انگلیسی است. فعالیت های کنترل شده زیادی برای کمک به کودکان جهت بهبود گرامر وجود دارد و فعالیت های سرگرم کننده تعاملی در CD-ROM واقعا آنها را تشویق می کند تا خود زبان آموز آن را یاد بگیرد.

معرفی Oxford Primary Skills

موضوعات و نظم درسها به گونه ای طراحی شده اند تا مهارت های خواندن و نوشتن را از طریق طیف وسیعی از متن هایی که دانشجویان می خواهند، از جمله وب سایت ها و مجلات بخوانند، ایجاد می کند.
مطالب جالب انگیزه دانش آموزان را برای توسعه مهارت های ضروری مانند خواندن برای جزئیات و خواندن با هدف خواندن افزایش می دهد، و با هر بار خواندن متون درک کامل با فعالیت های قبل و بعد از خواندن را مهیا میکند. تمرینهای نوشتن به دانش آموزان فرصت نوشتن درباره خود را میدهند. این کار اعتماد به نفس و شور و شوق برای نوشتن را افزایش میدهد. هر فعالیت با دقت طراحی شده است، بنابراین دانش آموزان مقدار مناسب پشتیبانی را دریافت می کنند و برای بهبود مهارت نوشتن خود به چالش کشیده میشوند. متن مدل به دانشجویان کمک می کند تا نوشتن خود را تدوین کنند و تمرین قبل از نوشتن، آنها را قادر به نشانه گذاری، نحو و ساختار متن می کند. تمرین واژگان به دانش آموزان این امکان را می دهد تا کلمات جدیدی را که در کنار واژگان آشنا از کتاب های خود آموخته اند، تمرین کنند.

ویژگیهای کلیدی

  • طیف گسترده ای از انواع متن با تمرکز بر موضوعات متقابل برنامه درسی
  • خواندن و ارزیابی گام به گام نوشتن با نتیجه واضح
  • توسعه کامل از خواندن مهارت های زیر مانند خواندن برای خواندن و خواندن برای جزئیات
  • بخش واژگان در هر درس بر روی کلماتی که دانش آموزان در کتاب های خود دارند تأکید میکند

معرفی کتاب های داستان Family and Friends Reader

مجموعه کتاب های داستان Family and Friends Readers، متشکل از 24 کتاب داستان می باشد که در شش سطح و همگام با کتاب های Family and Friends منتشر گردیده است. این سری از کتاب ها برای تقویت مهارت خواندن و واژگان کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد که شامل داستان های کوتاه و آموزنده خواهد بود.

معرفی مجموعه کتابهای Collins KS3 Revision

آموزش زبان انگلیسی بر پایه محتوای علمی و دروس مربوط به علوم پایه ای مانند دروس ریاضی، علوم، جغرافی، تاریخ و زبان انگلیسی که در مدارس انگلیسی زبان در سراسر دنیا تدریس می شود، علاوه بر آشنایی دانش آموز با مباحث دروس مدارس بین المللی به زبان انگلیسی، آنها را با کلمات و اصطلاحات این دروس آشنا می سازد و آنها را برای حضور در مدارس بین الملل داخلی و خارجی آماده می کند.

محتوای آموزشی ویدئویی (فیلم و سریال)

در این بخش تمرکز اصلی بر روی دو مهارت listening (شنیدار) و Speaking (گفتار) می باشد. البته این بدان معنا نیست که بر روی دیگر مهارتها مانند Writing (نوشتار) و Reading (خواندن) کار نشود. زبان آموزان در این دوره ها مهارت listening خود را از طریق تماشای فیلم و تجزیه و تحلیل جملات آن فرا می گیرد.
در این روش زبان آموز در هنگام مشاهده فیلم در محیطی مشابه محیط انگلیسی زبان قرار می گیرد و با شنیدن لحن گفتار افراد در موقعیت های واقعی و آشنا شدن با جدیدترین اصطلاحات روزمره، مهارتهای شنیداری و همچنین گفتاری زبان انگلیسی را با کیفیتی بسیار بالا مانند حضور داشتن در یک جامعه انگلیسی زبان فرا می گیرند.
افزایش مهارت Speaking زبان آموزان هم بصورت کاملا تخصصی از سطح مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید ویژه مکالمه و زیر نظر شخص استاد الهام ستاری صورت می پذیرد.

برخی از امکانات محیط آموزشی

در محیط آموزشی زبان اول کلیه استانداردهای آموزشی رعایت شده است.
1. تعداد زبان آموزان در هر کلاس حداکثر 12 نفر می باشند. (استاندارد آموزشی کانادا)
2. کلیه کلاسها مجهز به سیستم صوتی و تصویری می باشند.
3. آموزشگاه مجهز به سیستم بازی هوشمند می باشد.
4. تدریس کتابهای علوم، ریاضی، تاریخ و جغرافی به زبان انگلیسی بر اساس سیستم آموزشی انگلستان
5. کتابخانه با کتابهای داستان و کاربردی
6. وجود کافه کتاب برای مطالعه، صحبت کردن، به زبان انگلیسی صحبت کردن.
7. انجام تکالیف داخل کافه کتاب به همراه معلم تکالیف تا زبان آموز هیچ تکلیفی را به اشتباه انجام ندهد.
8. امکان سفارش تغذیه سرد و گرم و سالم

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.