09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

09396961895 مشاوره آموزشی رایگان

office

دوره کاربردی انگلیسی در سفر

هیچ كس دوست ندارد كه در هنگام سفر حس گم شدن داشته باشد. شاید این تجربه برایتان اتفاق افتاده باشد و دنبال راهكاری باشید تا در كمترین زمان با بهترین هزینه به خودتان كمك كنید تا به سطح قابل قبولی در صحبت كردن زبان انگلیسی برسید. ارتباط كلید موفقیت سفر است، اما یادگیری زبان هر كشوری كه صحبت میكنید عملی نیست. به همین دلیل موسسه زبان اول یك راهكار ساده و جذاب برای یادگیری زبان جهانی انگلیسی طراحی كرده و ارائه میدهد.
دوره های انگلیسی در سفر برای افرادی طراحی شده كه قصد سفر دارند كه میتواند سفری تفریحی یا كاری (تجاری-اداری) باشد. این دوره به شما اطلاعات كارامد و جامعی برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی میدهد.
دوره انگلیسی در سفرهای تفریحی ما به شما آموزش میدهد كه چگونه با اطمینان به انجام كارهای روزمره خود مانند رزرو پروازها و هتلها، سفارش در رستوران ها، خرید از شاپ های مختلف، حمل و نقل، فرودگاهها و خطوط هواپیمایی، بازدید از جاهای دیدنی، ملاقات و صحبت كردن با دیگران و امنیت و سلامت خود برسید.

این دوره به آسانی به زبان آموزان کمک می کند تا زبان انگلیسی لازم را در موقعیت های سفرهای گوناگون یادبگیرند. همچنین این دوره به شما کمک می کند تا درهای بسته را به روی خود باز کرده و تجربه لذت بردن واقعی از سفرهای خارجی را امتحان کنید.

معرفی دوره های انگلیسی در سفر

نوع دوره : ترمیک | فشرده
طول دوره : 3 ترم
مدت زمان هر ترم: 4 هفته
طول هر ترم: 12 جلسه
مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه
نوع برگزاری دوره: گروهی / نیمه خصوصی / خصوصی
مناسب برای: مسافرین ، دانشجویان ، مدیران کسب و غیره...

به منظور کسب اطلاعات کامل و مشاوره تخصصی رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

26703713 - 26703715

پوشش کامل آموزشی در موضوعات و موقیت های مختلف سفر

خود را در اولویت قرار دهید


جلسه مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان

فرم رزرو


اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.